Atliekami bandymai

Konsultavimas sėjomainų, žemės dirbimo, tręšimo, dirvožemio gerinimo, augalų apsaugos bei augalų mitybos klausimais, tai tik maža mūsų kasdienybės dalis. Ūkių ilgalaikės strategijos kūrimas, skaitmeninių įrankių, padėsiančių dirbti efektyviau diegimas ir nuolatinis dėmesys Jūsų laukams – mūsų bendri darbai.

Kodėl mes

Mums rūpi Jūsų laukai

Visi sutariame dėl vieno, kad nėra buvę vienodų metų. Klimatinės sąlygos, nestabilumai naudojamų resursų rinkoje, nauji reikalavimai, priverčia ieškoti netradicinių sprendimų. Jų ieškant svarbiausia galvoti ne tik kas bus rytoj, o įvertinti ir kiekvieno sprendimo ilgalaikes pasekmes bei perspektyvas, nes gamybos ciklas žemės ūkyje užtrunka visus metus.

Kokybę vertinantys partneriai

Svarbiausia tinkamoje vietoje ir tinkamu laiku. Kokybiški produktai tai tik dalis sėkmės, svarbiausia žinojimas, kada juos dera naudoti.  Bendra mūsų ir partnerių sukaupta patirtis padės Jums pasiekti norimą rezultatą.

Gamybinė patirtis

Nuo norago atakos kampo iki diskusijų veikliomis medžiagomis. Agronomai konsultantai, kurių dauguma turi sukaupę ne tik daug patirties Jūsų laukuose, bet ir patys ūkininkauja. Rekomendacijos rūpimais klausimais Jums suprantama „žemės ūkio kalba“.

Kiekvienas laukas atskira istorija

Skirtingi kiekvieno ūkio dirvožemiai, skirtinga žemės dirbimo technika, skirtingos meteorologinės sąlygos, skirtingas žemės dirbimas, skirtingos augalų veislės, skirtingas sėjos laikas ir daug kitų veiksnių. Dirvožemis – pagrindinė gamybos priemonė, turime prisitaikyti prie jo kasmet ir vis iš naujo. Į kiekvieną lauką žiūrime atskirai, panašius grupuojame, kitiems rekomenduojame naudoti kitokias technologijas. Kartu su Jumis stengiamės pasiekti ekonominį efektyvumą kiekviename lauke.